Klubová výstava 2013, 28. 9. 2013, Bochovice - UNI DOG Centrum HST
PSI - třída štěňat
Garo Moravia Diamond
Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond
|
VN1 |
Aslan Carpathia Heart
Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
VN2 |
Cooper Debbie-Ann
Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri
|
VN3 |
Alcatraz Regis Moravia
Adam Haf Raf x Angie Coras Garden
|
VN4 |
Ares Gigi Haf
Caraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen
|
N |
FENY - třída štěňat
Ebony Seahawk
Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
VN1 |
Andorra Regis Moravia
Adam Haf Raf x Angie Coras Garden
|
VN2 |
Elora Seahawk
Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
VN3 |
Calla Wicca Gabreta
Darcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab
|
N4 |
Gabba Moravia Diamond
Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond
|
N |
PSI - třída dorostu
Benji z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
N1 |
Borrego z Podhořanských kopců
Docent v. Philippsdorf x Eramie Gasko Prim
|
N2 |
FENY - třída dorostu
Bereniké Řevnické tůně
Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch
|
VN1 |
PSI - třída mladých
Idalgo v. Julienhof
Chico vom Schondratal x Estrell vom Pfarrhof
|
V1
CAJC, BOJ |
Tar z Budské samoty
Darcy z Kraje kalicha x Deriin Sideric Miks.
|
V2 |
Felix Aldeon
Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum
|
V3 |
Atila Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
V4 |
Arsis Ave Fortunae
Adam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae
|
V |
Largo Kráľovská stráž
Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž
|
V |
Árny Edazri loci
Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.
|
VD |
Art Edazri loci
Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.
|
VD |
Artaban von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
VD |
Authentic Ebidix
Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim
|
VD |
Bard Debbie-Ann
Dantes Gora Monte x Annie Black Prim
|
VD |
Argo Lady Marion
Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka
|
D |
Banshee Debbie-Ann
Dantes Gora Monte x Annie Black Prim
|
D |
FENY - třída mladých
Anima Bensi Lady Marion
Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka
|
V1
CAJC |
Aretha ze Švestkového sadu
Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha
|
V2 |
Anak Edazri loci
Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.
|
VD3 |
Angel z Jihláveckého údolí
Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu
|
VD4 |
Alka od Plátěné hory
Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty
|
VD |
Aura z Vřesinského statku
Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe
|
VD |
Agnes od Mlynářice
Bond Černý vítr x Ennie Bukový háj
|
D |
Aida z Vřesinského statku
Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe
|
D |
Alesia z Jihláveckého údolí
Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu
|
D |
Ambra z Vřesinského statku
Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe
|
D |
Arisa z Bítýšských bažin
Arogant Arivalo Asso x Kama Royal Safe
|
D |
Atisha von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
D |
Bailou Debbie-Ann
Dantes Gora Monte x Annie Black Prim
|
D |
Bonitas Arcana Dei
Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim
|
D |
Najra Gasko Prim
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim
|
D |
PSI - mezitřída
Arnie von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V1
CAC |
Falco Katveri
Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu
|
V2
res. CAC |
Andy Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
VD3 |
Ace Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
VD4 |
Atai Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
VD |
Bernie Black Prim
Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim
|
VD |
Nesquik Barte Prim
Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.
|
D |
FENY - mezitřída
Bria Victoria Brunensis
Dex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia
|
V1
CAC |
Escadrona z Brzáneckých vinohradů
Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy
|
V2
res. CAC |
Aleesha Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
V3 |
Diggy Takavorakan
De' Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie
|
VD4 |
Atiya z Kruplova
Aslan z Kraje pestrého kamení x Cesy z Času růže
|
VD |
Blaugies z Kraje bílé pěny
Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr
|
VD |
Calantha Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
VD |
Nessi Barte Prim
Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.
|
VD |
Nexi Šlovický vrch
Aram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch
|
VD |
Bellinda Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
D |
PSI - třída otevřená
Jantar Gasko Prim
Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V1
CAC |
Barney Seahawk
Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
V2
res. CAC |
Conty Lexova smečka
Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
V3 |
Jupiter Gasko Prim
Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V4 |
Adar Šenovský dvůr
Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora
|
V |
Alfréd ze Světlovských luk
Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora
|
V |
Berwill Hali Gali
Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim
|
V |
Kirbis Gasko Prim
Aram z Kraje pestrého kamení x Verenica Gasko Prim
|
V |
Ares z Vizovických kopců
Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub
|
VD |
Aris Black Prim
Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim
|
VD |
Baxter Seahawk
Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
VD |
Diossos z Kraje kalicha
Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance
|
VD |
Barneby Black Lobivia
Kody Plavý vítr x Apogee Lobivia
|
D |
FENY - třída otevřená
Heila v. Julienhof
Cliff v. Wildblumenland x Estrelle v. Pfarrhof
|
V1
CAC, Klubový vítěz, Č. CH. IHF |
Sthella Steinroller
Igor v.d. Hofreite x Molla-Majja Steinroller
|
V2
res. CAC |
Chantico Gasko Prim
Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim
|
V3 |
Abbaye z Kraje bílé pěny
Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr
|
V |
Adisa Amijon Star
Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf
|
V |
Amélie z Vizovických kopců
Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub
|
V |
Amy Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V |
Arys Sněhová závěj
Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce
|
V |
Atara Fai-Fai Lemu
Bond Černý vítr x Daisy Westbohemia star
|
V |
Bauli Seahawk
Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
V |
Bodie Lexova smečka
Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
V |
Brita Stín lesa
Attis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek
|
V |
Cayenne Černý vítr
Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr
|
V |
Elion Bukový háj
Chester Barte Prim x Balda Bukový háj
|
V |
Megi z Budské samoty
Kody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc
|
V |
Megy Kris-Ve-Mar
Acer z Prorub x Hermína Kris-Ve-Mar
|
V |
Ruby z Budské samoty
Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.
|
V |
April z Psího ranče
Aslan z Kraje pestrého kamení x Beyla Pektorův statek
|
VD |
Aylin Elibuky
Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj
|
VD |
Beatty Black Prim
Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim
|
VD |
Cesy z Času růže
Keston Plavý vítr x Adéla z Času růže
|
VD |
Enie v. Scherpfer Häusel
Antek v. Wilden Jäger x Di´Abola Dilys v. Scherpfer Häusel
|
VD |
Adéla Elibuky
Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj
|
D |
Lucy Šlovický vrch
Albi Katveri x Hali Šlovický vrch
|
neposouzena |
PSI - třída pracovní
Falcon Gora Monte
Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte
|
V1
CAC, Klubový vítěz, Č. CH. IHF, BOB |
Darcius Gasko Prim
Albi Katveri x Prima Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
FENY - třída pracovní
Blackie Amijon Star
Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf
|
V1
CAC |
Angie Coras Garden
Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf
|
V2 |
PSI - třída vítězů
Athos Arcana Dei
Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim
|
V1
CAC |
Akim Lucky Ijsbeer
Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty
|
V2
res. CAC |
Argus Canewart
Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce
|
V3 |
FENY - třída vítězů
Fine’N Foxy Hofmarien
C.I.B. Kleion Ares x C.I.E. Hayaklause Eifer
|
V1
CAC |
Ambra Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V2
res. CAC |
Barchetta Mílas Moravia
Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
odstoupila |
PSI - třída veteránů
Sven Gasko Prim
Atze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V1 |
FENY - třída veteránů
Eifer Hayaklause
CH Cherom vom Brahmetal x C.I.B. C.I.E. Hayaklause Do Do
|
V1
BOV |
Bianca z Pískových dolů
Bixa Lumen x Happy Gasko Prim
|
V2 |
FENY - třída čestná
Carol Gutta Fortunae
Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V1 |
Soutěže
Nejhezčí pár
1. Argo Lady Marion + Anima Bensi Lady Marion
2. Darcius Gasko Prim + Sthella Steinroller
Nejlepší chovatelská skupina
1. Gasko Prim PL
2. Debbie-Ann
Fotografie: Michaela Václavů.
Information
Place: Bochovice - UNI DOG Centrum HST
Date: 28. 9. 2013
deadline 1/deadline 2: 24. 8. 2013/6. 9. 2013
Club activities 2013