Speciální výstava se zadáváním titulu CAC, 18. 5. 2013, Tábor - Knížecí rybník
Rozhodčí: Rosemarie Neuwardt (Německo), Beatrix Feix (Německo), Margit Bothur (Německo)
|
Rozhodčí SV a Extra-Fain Sideric Miks.,
Vítězka speciální výstavy,
Ček. šamp. IHF
BOB |
|
PSI - třída štěňat
Bard Debbie-Ann
Dantes Gora Monte x Annie Black Prim
|
VN1 |
PSI - třída dorostu
Archibald od Mlynářice
Bond Černý vítr x Ennie Bukový háj
|
VN1 |
Neron Gasko Prim
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim
|
VN2 |
FENY - třída dorostu
Daryn Seahawk
Ulsan Gasko Prim x Anitun z Valdeckého lesa
|
VN1 |
Alka od Plátěné hory
Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty
|
VN2 |
Betria B Australis z Arkova souhvězdí
Luk v. Völkerschlachtdenkmal x Desire To Win z Brzáneckých vinohradů
|
N3
|
PSI - třída mladých
Arnie von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V1
CAJC, BOJ |
Artaban von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V2 |
Falco Katveri
Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu
|
V3 |
Colja Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
V4 |
Argo Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
V |
Atai Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
V |
Atila Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
V |
Authentic Ebidix
Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim
|
V |
Bags z Kraje bílé pěny
Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr
|
V |
Barney Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
V |
Corado Seahawk
Bond Černý vítr x Celebra Gasko Prim
|
V |
Felix Aldeon
Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum
|
V |
Andy Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
VD |
Ayko Ebidix
Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim
|
VD |
Fine Shaggy Katveri
Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu
|
VD |
Largo Kráľovská stráž
Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž
|
VD |
Leny od Červené skály
Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály
|
VD |
Addi Ebidix
Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim
|
diskvalifikován |
FENY - třída mladých
Akira Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
V1
CAJC |
Ambra von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V2 |
Blaugies z Kraje bílé pěny
Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr
|
V3 |
Armen z Jihláveckého údolí
Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu
|
V4 |
Atisha von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V |
Beatty Black Prim
Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim
|
V |
Bonitas Arcana Dei
Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim
|
V |
Brixie Arcana Dei
Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim
|
V |
Catherine z Nerudovky
Ashon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim
|
V |
Amelie Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
VD |
Belle Vue z Kraje bílé pěny
Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr
|
VD |
Bellinda Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
VD |
Caramba Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
VD |
Carisma Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
VD |
Comtesse Agnes z Ecolonu
Cyrol Bukový háj x Angelika Zašovský květ
|
VD |
Escadrona z Brzáneckých vinohradů
Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy
|
VD |
PSI - mezitřída
Aram Elibuky
Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj
|
V1
CAC |
Bernie Black Prim
Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
Athos Arcana Dei
Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim
|
VD3 |
FENY - mezitřída
Angie Elibuky
Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj
|
V1
CAC |
Amélie z Vizovických kopců
Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub
|
V2
res. CAC |
Blackie Amijon Star
Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf
|
V3 |
Arwen Elibuky
Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj
|
V4 |
Antara z Podhořanských kopců
Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim
|
V |
Daya Lexova smečka
Cyrol Bukový háj x Antoinette Lexova smečka
|
V |
Garish Ghada Enormous
Ares Kleion x Maggy v. Jesses Meute
|
V |
Arosa z Podhořanských kopců
Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim
|
VD |
Auris z Podhořanských kopců
Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim
|
VD |
Calantha Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
VD |
Corry od Dabele
Assan Teresie Bohemia x Four Roses Šédedab
|
VD |
Nefertiti Ennie Barte Prim
Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.
|
VD |
Rennie z Budské samoty
Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.
|
VD |
Ruby z Budské samoty
Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.
|
VD |
Nexi Šlovický vrch
Aram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch
|
Dostatečná |
PSI - třída otevřená
Cyr Tara Guarda
Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda
|
V1
CAC, VSV, č. CH IHF |
Arnie Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V2
res. CAC |
Jonáš Adamův hrádek
Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch
|
V3 |
Gino des Trois Petits Diables
Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland
|
V4 |
Adar Šenovský dvůr
Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora
|
V |
Ajax Sněhová závěj
Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce
|
V |
Alfréd ze Světlovských luk
Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora
|
V |
Berwill Hali Gali
Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim
|
V |
Crosby Daimar
Uno Gasko Prim x Bessy Daimar
|
V |
Crosby Kesidy
Dantes Gora Monte x Awe Kesidy
|
V |
Darcy z Kraje kalicha
Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance
|
V |
Diossos z Kraje kalicha
Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance
|
V |
Falcon Gora Monte
Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte
|
V |
Lancelot Gasko Prim
Argo Káranský blesk x Zeta Gasko Prim
|
V |
Achilles Arago Bracco
Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů
|
VD |
Antony Černý sen
Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Calvados
|
VD |
Docent v. Philippsdorf
Atze v. Wackerbarth x Aya z Brzáneckých vinohradů
|
VD |
Eathan Daimar
Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar
|
VD |
Gordy Bukový háj
Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj
|
VD |
Keno Šlovický vrch
Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch
|
VD |
Kirbis Gasko Prim
Aram z Kraje pestrého kamení x Verenika Gasko Prim
|
VD |
Criss z Lašské brány
Alex ze Stříbrných kaskád x Axis Alamo Negro
|
D |
FENY - třída otevřená
Dášeňka Katčina smečka
Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka
|
V1
CAC |
Heila vom Julienhof
cliff vom Wildblumenland x Estrelle Vom Pfarrhof
|
V2
res. CAC |
Apis Black Prim
Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim
|
V3 |
Amber Adely z Kraje bílé pěny
Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr
|
V4 |
Ajka od Světického pramene
Keston Plavý vítr x Aotearoa z Pospecovy zahrady
|
V |
Amy Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V |
Angie Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V |
Angie Good year
Ulsan Gasko Prim x Bessi Lavandula
|
V |
Baghira Hali Gali
Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim
|
V |
Bodie Lexova smečka
Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
V |
Dišperanda Katčina smečka
Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka
|
V |
Fantasie z Julinčina údolí
Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim
|
V |
Channelaine Gasko Prim
Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim
|
V |
Pines Ankhet at Quincebois
Pines Saxophone at Hightimbers x Kynyaf Tiy of Pines
|
V |
Sthella Steinroller
Igor v.d. Hofreite x Molla-Majja Steinroller
|
V |
Abbaye z Kraje bílé pěny
Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr
|
VD |
Angie z Ondrova dvora
Andy od Vltavského jezu x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
VD |
Blue Ray z Ecolonu
Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ
|
VD |
Boogie-Woogie Kesidy
Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr
|
VD |
Afrodíté Sarasany
Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim
|
D |
PSI - třída pracovní
Adam Haf Raf
Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj
|
V1
CAC |
Darcius Gasko Prim
Albi Katveri x Prima Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
Cyrol Bukový háj
Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj
|
V3 |
Argo Amijon Star
Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf
|
VD4 |
Mates Černá tečka
Anzi-Bady Kesidy x Kely Černá tečka
|
VD |
FENY - třída pracovní
Aerin Sagbariam
Brennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance
|
V1
CAC |
PSI - třída vítězů
Armín Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V1
CAC |
Jacobi Gasko Prim
Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
Apollón Sarasany
Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim
|
V3 |
Brutus Seahawk
Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
V4 |
Akim Lucky Ijsbeer
Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty
|
V |
FENY - třída vítězů
Extra Fain Sideric Miks
Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks
|
V1
CAC, č. CH IHF, VSV, BOB |
Yennie Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim
|
V2
res. CAC |
Canetti Sideric Miks.
Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.
|
V3 |
Ambra Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V4 |
Aisha Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V |
Cailin Sun Kesidy
Dantes Gora Monte x Awe Kesidy
|
V |
Dalarna v. Wildweibchenstein
Akki v. Fechenbacher Schloss x Baxy z Hrabovských stájí
|
V |
Eliška Bukový háj
Chester Barte Prim x Balda Bukový háj
|
V |
PSI - třída veteránů
Nasthus Animagus
Timo v. Schondratal x Orane-Jinka des Trois Petits Diables
|
VD1 |
FENY - třída veteránů
Acro Bohemia Dragonlance
Conny v. Ascona x Engela Barte Prim
|
V1
BOV |
Angelika z Prorub
Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim
|
V2 |
Halka Barte Prim
Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim
|
V3 |
Vanilka Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
V4 |
Bessy Daimar
Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje
|
V |
Bonny z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V |
Cindy v. Philippsdorf
Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf
|
V |
PSI - třída čestná
Dantes Gora Monte
Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo
|
V1 |
Charlie Šlovický vrch
Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty
|
V2 |
Bentley Mílas Moravia
Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
V3 |
Soutěže
Nejlepší plemeník
- Cyrol Bukový háj
- Nasthus Animagus
Nejlepší pár
- Arnie von Bobble + Ambra Hali Gali
- Darcius Gasko Prim + Sthella Steinroller
- Berwill Hali Gali + Escadrona z Brzáneckých vinohradů
Chovatelské stanice
- Gasko Prim černí se znaky
- Gasko Prim plaví
- Black Prim
Information
Place: Tábor - Knížecí rybník
Date: 18. 5. 2013
deadline 1/deadline 2: 7. 4. 2013/19. 4. 2013
Club activities 2013